Volné pracovní místo  specialista marketingu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • plánování marketingových kampaní, tvorba media plánu a spotřebitelských soutěží,
  • výběr, faktické tvoření a zajištění tištěné inzerce nebo venkovní reklamy,
  • zápisy, PR články dle potřeby, analýzy, reporting,
  • správa webových stránek,
  • příprava prezentací,
  • odpovědnost za PR akce, výstavy apod.

Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ,
  • praxe a základní znalosti o všeobecném marketingu,
  • orientace ve správě sociálních sítí a komunikace v sociálních sítí podmínkou
  • správa webových stránek podmínkou
  • základní znalost grafických programů od společnosti Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • uživatelská znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • řidičský průkaz skup. B
  • komunikativnost, flexibilita, organizační schopnosti
  • nástup možný ihned

Zaměstnanecké benefity:
22 dnů dovolené,
závodní stravování,
příspěvek na penzijní pojištění a další.

Nástupní mzda: od 20.000,- Kč měsíčně.

Přihlášky zasílejte na adresu obchodní společnosti k rukám paní Ladislavy Kovářové, personalistky nebo e-mailem na adresu:
použijte odpovědní formulář
Tel.: použijte odpovědní formulář
Mob.: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016