Volné pracovní místo  Specialista mezinárodních zakázek

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt E-MAILEM: použijte odpovědní formulář

Jsme technologická společnost a naším cílem je pomáhat organizacím a jednotlivcům zvyšovat efektivitu a chránit jejich podnikání.
Právě nyní hledáme kandidáta na speciální pozici, která bude primárně pomáhat organizacím v zahraničí. Jako specialista mezinárodních zakázek se budete aktivně podílet na zahraničních veřejných zakázkách.

Co Vás čeká:
  • aktivní vyhledávání a vyhodnocování mezinárodních zakázek a tendrových příležitostí.
  • příprava a prezentace nabídek a konceptů pro mezinárodní zakázky.
  • vedení a odpovědnost za celý proces nabídky od začátku výběrového řízení až po uzavření smlouvy.
  • navazování kontaktů a jednání s klíčovými partnery a klienty.
  • proaktivní budování vztahů s klíčovými hráči na mezinárodní úrovni.

Co byste měli mít/umět:
  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou obor mezinárodního obchodu.
  • zkušenosti s mezinárodními zakázkami.
  • znalost technologických řešení a ICT projektů je velkou výhodou.
  • schopnost komunikovat anglicky na úrovni B2.
  • platný řidičský průkaz skupiny B.

Co můžeme nabídnout:
  • firemní výhody jako home office, firemní telefon vč. neomezeného tarifu i pro soukromé účely, - Multisport kartu či výuku angličtiny.
  • provize, které nemají strop.
  • flexibilní pracovní dobu.
  • školení a certifikace pro osobní i profesní rozvoj.

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám expandovat na mezinárodní trhy!

Nástup IHNED

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Specialista mezinárodních zakázek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Erika Sládeková z XEVOS Solutions s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista mezinárodních zakázek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.