Volné pracovní místo  Specialista nákupu pro investiční akce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
Zajišťuje výběrová řízení na dodavatele projekčních a inženýrských činností, dodávek
zařízení, montážního materiálu, stavebních a montážních prací.
Koordinuje přípravu poptávek a následně objednávek podle požadavků manažera projektu.
Organizuje přípravu a podpis smluv na jednotlivé investiční akce (IA).
Řeší uplatňování reklamací.
Spolupracuje s manažerem projektu a dalšími členy přípravného/realizačního týmu IA.
Kontroluje plnění smlouvy IA, účastní se kontrolních dnů, řeší případné změny s dopadem do termínů a nákladů na realizaci IA.
Kontroluje přijaté faktury, jejich shodu s podmínkami a plněním uzavřené smlouvy na IA.
Zodpovídá za sledování a predikci nákladů na realizaci IA, ve vazbě na uzavřené smlouvy/objednávky s dodavateli a v nich stanovené platební podmínky.
Ve spolupráci s manažerem investic a specialistou finanční účtárny zodpovídá za optimalizaci časového průběhu dílčích plateb jednotlivých investičních akcí s ohledem na plán cash-flow společnosti.
Zajišťuje pravidelnou aktualizaci plánu investic a potřebného cash-flow.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání + alespoň 3 roky odpovídající praxe
Komunikace a vyjednávání na velmi dobré úrovni, prezentační dovednosti
Samostatnost a schopnost rozhodovat se
Anglický jazyk - komunikativní úroveň
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí, odborný růst
Pružnou pracovní dobu (37,5 hodiny týdně)
1 týden dovolené navíc
Zvýhodněné závodní stravování, možnost levné rekreace v podnikových rekreačních zařízeních
Příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce trvání pracovního poměru
Zvýhodněného "rodinné" telefonování dle firemních pravidel
Zkušební doba 3 měsíce
Kontakt: hlásit se osobně u Bc. Jana Hlávková, personální oddělení, telefon: použijte odpovědní formulář
e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2017 do 30.11.2018