Volné pracovní místo  Specialista obchodního místa BrokerPOINT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Kontakt: Lukáš Křetínský, mobil: použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář
Specialista obchodního místa
Náplň práce:
" Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
" Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
" Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
" Zpracování klientské dokumentace
" Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
" Péče o akvizicí získané portfolio klientů
" Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
" Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
" Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
" Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
" Mobilitu a časovou flexibilitu
" Znalost bankovních produktů
Nabízíme:
" Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
" Plat 18 000 Kč - 25 000 Kč
" Nástup možný od 1.7.2017
" Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
" Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2017