Volné pracovní místo  Specialista podpory aplikací Java, PL/SQL pro ruský a ukrajinský trh

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 39 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MK

Místo výkonu práce: Sadová 2653/28, 702 00 Moravská Ostrava

Popis pozice
  • poskytuje okamžitou aplikační podporu zákazníkům, řeší jejich konkrétní problémy nebo požadavky
  • analyzuje problémové oblasti, spolupracuje na návrzích řešení oprav, testuje, simuluje
  • provádí opravy programových chyb, případně navrhuje jejich řešení
  • podílí se na vývojových projektech
  • spolupracuje s partnery a dodavateli
  • vytváří a aktualizuje uživatelskou dokumentaci, připravuje a provádí školení uživatelů

Požadavky:
  • logické a analytické myšlení
  • komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • prozákaznická orientace
  • znalost produktů PL-SQL nebo Java podmínkou
  • dobrá znalost anglického jazyka, aktivní znalost ruského jazyka slovem i písmem podmínkou, aktivní znalost ukrajinského jazyka slovem i písmem podmínkou
  • ochota cestovat a pobývat delší období mimo ČR (země střední a východní Evropy)

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní
  • Ukrajinština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Jiné - znalost produktů Oracle, SQL, PL/SQL, jazyk Java

Požadované vzdělání

  • Informatické obory
  • Inženýrská informatika

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2015