Volné pracovní místo  Specialista prodeje pojištění na pobočce České pojišťovny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Masarykovo nám. č.p. 59/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

ČP Distribuce jako 100% dceřiná společnost společnosti ČESKÁ POJIŠŤOVNA rozšiřuje svůj tým.

Pracovní náplň poradce:
  • pomáhá klientům České pojišťovny v naplňování jejich aktuálních potřeb,
  • nabízí a prodává produkty a služby České pojišťovny v celé její šíři,
  • navrhuje optimální řešení šité na míru klientovi,
  • zpracovává agendu spojenou s obchodní činností,
  • je příkladem profesionality a nadstandardu v obsluze klientů
  • aktivní obsluha klientů na přepážce.

Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • zájem o oblast pojišťovnictví a finančního poradenství
  • výborné komunikační dovednosti
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • ochotu učit se

Nabízíme:
  • rozmanitou práci v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost,
  • komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje,
  • příležitost budovat svou kariéru,
  • možnost ovlivnit výši svého výdělku,
  • široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další).

Kontakt:
Jitka Žílová, e-mail: použijte odpovědní formulář osobní jednání po domluvě.
První kolo výběrového řízení proběhne ve čtvrtek 12. října.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, sick days, slevy na produkty ČP, přís. na penzijní a životní poj.
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017