Volné pracovní místo  Specialista prodeje produktů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 500–21 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.: 1.2.2016, a.: 20.6.2016.
Náplň práce: poskytování služeb v souladu s pošt. podmínkami a podmínkami obchodních partnerů, výkon komplexního rozsahu činností pro Poštovní spořitelnu, zodpovědnost za metodickou správnost uzavřených produktů na poště, samostatné zajišťování akviziční činnosti na poště nebo mimo poštu
Požadujeme: praxe v prodeji bankovních produktů podmínkou, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, odolnost vůči stresu, obchodní dovednosti a pro klientský přístup, schopnost aktivního vyhledávání nových obchodních příležitostí, znalost práce na PC.
Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky z FKSP na kulturní a sportovní akce.
Hlaste se na tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.7.2016 do 28.2.2017