Volné pracovní místo  SPECIALISTA / SPECIALISTKA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: řízení a tvorba výrobních plánů, vytváření a aktualizace týdenních/denních plánů výroby, kapacitní plánování společnosti, zodpovědnost za dosahovaní určené úrovně SLA, plánování a udržování optimální úrovně zásob, organizace pravidelných týdenní porad výrobního plánování, zvyšování efektivity výroby měřené ukazatelem OEE, příprava reportů, zajištění části obalového materiálu, aktivně a flexibilně spolupracovat s ostatními odděleními.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, řidičské oprávnění sk. B, anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem, profi znalost Excelu (případně pokročilá), znalost databáze Access výhodou, zkušenosti s plánováním výroby ve výrobní společnosti, dobré komunikační a organizační dovednosti, flexibilitu a aktivní přístup, strategické myšlení, schopnost zvládat stresové situace.

Nabízíme: pracovní poměr - úvazek 37,5 hod/týden, nástup možný ihned nebo dohodou, smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, benefity - zázemí silné a stabilní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech a výsledku, notebook, mobilní telefon, 25 dnů dovolené, příspěvek do Cafeterie, příspěvek na Penzijní pojištění, příspěvek na dopravu, závodní stravování nebo stravenkový paušál, další firemní benefity.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování - závodní stravování nebo stravenkový paušál
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek do Cafeterie, příspěvek na Penzijní pojištění atd.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025