Volné pracovní místo  Specialista štíhlé výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň
  • Provádění a koordinace aktivit v rámci trvalého zlepšování ve společnosti
  • Zlepšování výrobních postupů a procesů, zavádění a školení standardů
  • Příprava plánů aktivit do operativních plánů společnosti
  • Navrhování aktivit vedoucích k úsporám, navrhování vhodných metodik k dosažení cílů
  • Využívání metodiky Lean jako nástrojů pro efektivní řešení problémů ve výrobě

Požadujeme
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost metod štíhlé výroby
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni, znalost SAP výhodou
  • Schopnost rychle řešit problémy a určovat časové priority
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme
  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Kontakty

Místo výkonu práce: Svatopluka Čecha 1205, Česká Lípa

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 24.11.2015