Volné pracovní místo  Specialista strategického nákupu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 31 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • plánování nákupu
  • aktivní vyhledávání a výběr nových dodavatelů
  • vedení výběrového řízení nových dodavatelů
  • vyjednávání smluvních podmínek s cílem úspory nákladů
  • spolupráce se stávajícími dodavateli a management dodavatelských vztahů
  • řízení procesu nákupu a dodávek od dodavatelů
  • vedení agendy nákupu související se svěřeným projektem
  • spolupráce s úsekem kvality na dodavatelských auditech

Očekáváme:
  • SŠ s maturitou, technického zaměření výhodou
  • praxe v nákupu (nejlépe z výrobní společnosti – výhodou)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • dobré komunikační dovednosti s orientací na výsledek
  • znalost MS Office
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce, aktivní přístup při řešení problémů
  • snahu se dále rozvíjet a profesně růst

Nabízíme:
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30.000,-Kč
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • možnost HOME OFFICE
  • navýšení mzdy po zapracování
  • možnost online vzdělávání, vlastní realizace a profesního růstu
  • zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
  • propracovaný systém adaptace nových pracovníků
  • odměny za doporučení nového zaměstnance
  • finanční odměnu při odchodu do důchodu

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v čase po-pá 8:00-14:00 hod.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jízdní výhody - dobrá dopravní obslužnost MHD, hlídané parkoviště pro soukromá vozidla
  • Podnikové stravování - - dotované, dotované ceny u nápoj. automatů
  • Dovolená navíc - * týden dovolené navíc
  • Zvláštní prémie - * roční odměny – podíl na hospodářském výsledku firmy
    • docházkový bonus
  • Jiné výhody - MultiSport karta, zaměstnanecké slevy

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 5.3.2024