Volné pracovní místo specialista technické podpory s AJ

8.12.2016
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
Místo pracoviště
277, Pohled, 582 21, Pohled
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

  • zajištění technické podpory zahraničních distributorů a vyřizování reklamací: řešení technických problémů na dálku (on-line) a řešení technických problémů na místě (u zahraničních dealerů), zajištění technických školení distributorů v zahraničí, spolupráce při tvorbě technické dokumentace, administrativa registrace strojů, digitalizace výrobních karet strojů, evidence historie oprav aj.
  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou, velmi dobrá znalost AJ (na komunikativní úrovni), znalost dalších světových jazyků vítaná, flexibilita a ochota cestovat (po celém světě), manuální zručnost a schopnost řešit technické problémy, orientace ve slaboproudu, hydraulice a mechanice výhodou, klientská orientace, zkušenost v jednání se zákazníky výhodou, schopnost efektivní komunikace a příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, iniciativa a proaktivní přístup k práci
  • možnost odborného růstu

Osobní kontakt možný po-pá 8–11 hodin.

Benefity

  • Podnikové stravování – příspěvek na závodní stravování
  • Dovolená navíc – 5 týdnů dovolené

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní

Podobné nabídky práce

PA4096: Pracovník údržby - Mechanik
opravy mechanických částí strojů a zařízení, výroba a montáž různých jednoduchých mechanických prvků, provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření, preventivní údržba strojů a zařízení, spolupráce s externími se ...
Personal Consult s.r.o. Chrudim Plný úvazek
týden
Dělník, Seřizovač linky
* Zajištění chodu výrobní linky * Nastavování jednotlivých operací na PC * Kontrola kvality výrobků
ADECCO spol.s r.o. Velké Meziříčí, okres Žďár nad Sáza... Plný úvazek
aktivní
DISPEČER VÝROBY
Náplň práce: - plánování výroby, spolupráce na řízení výroby, - příprava výrobní dokumentace, - příprava podkladů pro rozdělení odměn, - vedení kompletní docházkové agendy, - spolupráce s dalšími středisky výroby, - řešení reklam ...
Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. Tyršova 707, Žirovnice Plný úvazek
týden
Předák výrobní linky
schopnost vést tým pracovníků dobrá znalost práce na PC spolehlivost, samostatnost
SAPELI, a.s. Na Dolech 4072/6, Jihlava Plný úvazek
týden
Operátor výrobní linky
týden
obsluha CNC stroje
- programování a obsluha CNC stroje - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Zdeněk Stejskal gen. Luži 729, Přibyslav Plný úvazek