Volné pracovní místo SPECIALISTA/-TKA LOGISTIKY

4.10.2016
TECMAPLAST CZ, s.r.o.
Místo pracoviště
125, Kněžnice, 506 01, Kněžnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast CZ Kněžnice u Jičína hledá vhodné kandidáty/-kty na pozici specialista/-tka logistiky.
V případě zájmu posílejte své životopisy v českém a anglickém (francouzském) jazyce na e-mail: poslat email

Náplň práce:

  • příjem a zpracování objednávek od zákazníků
  • komunikace dodávek se zákazníky
  • spolupráce se zákazníky
  • komunikace s centrálou ve Francii
  • komunikace s dalšími odděleními (výroba, kvalita, nákup)
  • koordinace naskladnění a expedice hotových výrobků
  • řízení materiálových toků
  • výrobní plánování – produkce a montáž

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • min 3 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka nebo francouzského jazyka (znalost obou jazyků výhodou)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • analytické myšlení, samostatnost, rozhodnost
  • praxe v logistice výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • příjemný tým
  • možnost výuky cizích jazyků (AJ, FJ)
  • možnost profesního i osobního růstu