Volné pracovní místo  Specialista v oblasti propagace, reklamní grafiky a copywritingu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • Tvorba a realizaci marketingového plánu v rámci celofiremní strategie
  • Příprava a realizace marketingových aktivit + projekty
  • Příprava reklamních materiálů, grafických návrhů pro tisk
Požadujeme
  • Zkušenosti v podobném oboru výhodou
  • Znalost práce s programy jako: MS Excel, Word, PowerPoint, Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, CorelDraw – výhodou
  • Ochota a chuť přinášet nové nápady a dále se profesně rozvíjet
  • Týmová spolupráce, ale i schopnost řešit problémy samostatně
  • Loajalita, zodpovědnost a časová flexibilita
Nabízíme
  • Prohloubení zkušenosti v marketingu v zázemí stabilní české společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost seberealizace, naplnění profesních ambicí

Místo výkonu práce: Karlova pekárna – Brno Komárov
Nástup možný ihned

V případě zájmu, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail použijte odpovědní formulář
Nebo volejte použijte odpovědní formulář (Milan Kříž – manažer filiálek)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - grafické programy

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 22.8.2017