Volné pracovní místo  Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Příprava prezentací v PowerPoint na základě zadaných podkladů
  • Grafická úprava dokumentů ve Word a Excel
  • Infografika, letáky, newslettery, pozvánky apod.
  • Kresba rukou
  • Finalizace dokumentů (tisk, vazba, pálení CD)
  • Komunikace se zákazníky
  • Pravidelný reporting
  • Aktivní týmová spolupráce na nových a stávajících projektech
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity
  • Pestré portfolio pracovních úkolů
  • Vstupní školení
Požadujeme:
  • Výbornou znalost následujících software: MS PowerPoint, Word, Excel, Adobe InDesign,
Illustrator, Photoshop, Adobe Acrobat,
  • Praxe v oboru grafický design
  • Zkušenost v technikách tisku jako litografie, serigrafie a ve výrobě papíru.
  • Znalost anglického jazyka (na úrovni rodilého mluvčího)
  • Aktivní znalost jednoho z následujících jazyků:
o Čínština, španělština, arabština, portugalština, ruština, němčina, francouzština, italština,
polština, ukrajinština, čeština, slovenština, rumunština, nordické jazyky, maďarština,
turečtina, řečtina, bulharština či jiný dle uvážení
  • Týmový duch, odolnost vůči stresu
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Loajalita, pečlivost, odpovědnost
  • Kulturní integrita
  • Logické a technické myšlení, schopnosti analýzy a kombinatoriky
  • Proaktivní osobnost

Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2022 do 31.8.2024

Máte zájem o nabídku Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Karpalová z A.T. Kearney GmbH - organizační složka

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.