Volné pracovní místo  Specialista v produkčním středisku s plynulou arabštinou a angličtainou

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce : Na Příkopě 859/22, Praha 1
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba : paní Tereza Karpalová
Upřesňující informace : NÁPLŇ PRÁCE
  • příprava prezentací v PowerPoint na základě zadaných podkladů
  • grafická úprava dokumentů ve Word a Excel
  • infografika, letáky, newslettery, pozvánky apod.
  • finalizace dokumentů (tisk, vazba, pálení CD)
  • komunikace se zákazníky
  • pravidelný reporting
  • aktivní týmová spolupráce na nových a stávajících projektech
NABÍZÍME
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • firemní benefity
  • pestré portfolio pracovních úkolů
  • vstupní zaškolení
POŽADUJEME
  • výbornou znalost následujcích software : MS PowerPoint, Word, Excel, Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat
  • praxe v oboru grafický design výhodou
  • aktivní znalost arabského a anglického jazyka (na úrovni rodilého mluvčího), ochota naučit se ČJ minimálně na komuikativní úroveň - výhodou
  • týmový duch, odolnost vůči stresu
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • loajalita, pečlivost, odpovědnost
  • kulturní integrita
  • logické a techické myšlení, schopnosti analýzy a kombinatoriky
  • proaktivní osobnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY
  • stravenky, 5 týdnů dovolené

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Arabština - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - výborná znalost - viz požadavky

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017