Volné pracovní místo  Specialista vzdělávání

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Hedvikov 1, Třemošnice.
Náplň práce: odpovídá za rozvoj a vzdělávání zaměstnanců společnosti, nastavuje a metodicky řídí proces hodnocení a vzdělávání zaměstnanců, vybírá externí dodavatele školení, pořádá interní a externí školení, zajišťuje agendu zákonných, profesních a jazykových kurzů a školení, úzce spolupracuje s vedoucími úseků, administruje projekty z grantů a z podpory úřadu práce.
Požadujeme: SŠ, uživatelská znalost balíčku MS Office, zkušenost s prostředí výrobní firmy a administrativou, silný zákaznický přístup a komunikační schopnosti, praxe v oblasti vzdělávání a práce s granty výhodou, proaktivní osobnost s ochotou převzít zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat v týmu.
Nabízíme: pět týdnů dovolené, bonus za každou směnu navíc až 1.000 Kč, odměna za 100% docházku, příspěvek 500 Kč na dopravu (nad 15 km), zvýhodněný telefonní tarif, dotované stravování a stravenky, věrnostní odměny a další...

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.6.2017