Volné pracovní místo  SPECIALISTA ZDRAVÍ A DIETOLOGIE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /5/2016
úvazek 20 - 40 hod./týden
Pracovní náplň:
  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • prodej potrav. doplňků stravy
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
Požadujeme:
  • vzdělání min. SŠ VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou nebo certifikát v oblasti výživy (např.Nutris, NutriAcademy, Středisko vzdělávání s.r.o.), popř. jiné vzdělání se zaměřením na zdravotnictví,
  • znalost v oboru zdraví a dietologie výhodou (profesní vzdělávání zajištěno)
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti,
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu, dynamickou osobnost příjemného vystupování, vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě, ochotu a schopnost učit se
Nabízíme
  • práci pro novou a dynamicky se rozvíjející se společnost
  • odpovídající ohodnocení ( bonusový systém na základě dosažených tržeb)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • proškolení v systému mateřské společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity - firemní akce, manažerský motivační program, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky, školení.
Úvazek plný nebo zkrácený, pružná pracovní doba dle domluvy.
kontakt - telefonicky, e-mailem - viz výše

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2016