Volné pracovní místo  Specialista

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem použijte odpovědní formulář telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. použijte odpovědní formulář .

Náplň práce:
  • maximalizace efektivity procesů kontinuálním analyzováním a vylepšováním údržby zařízení a pracovních procesů, zvyšováním efektivity práce a preventivní údržbou,
  • zpracování analýzy poruchovosti technologických agregátů, příprava nápravných opatření,
  • zpracování stanovisek k investičním akcím, technologických a bezpečnostních pokynů a pracovních postupů a standardů,
  • navrhování a implementace inovativních procesů včasné a preventivní údržby.

Požadovaný profil:
  • výborná znalost českého a anglického jazyka, znalost ukrajinského jazyka výhodou,
  • vzdělání technického zaměření,
  • zkušenost s World Class Manufacturing, Lean Managementem, Reliability Engineeringem podmínkou,
  • praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou,
  • samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost,
  • znalost MS Office.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Čeština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2022

Máte zájem o nabídku Specialista?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Herman z Liberty Ostrava a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.