Volné pracovní místo Specialista/ka cenotvorby a marketingu

9.7.2016
BRASTY GROUP s.r.o.
Místo pracoviště
Velkomoravská 479/19, Povel, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Neurčeno

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Chcete pracovat v oblasti online marketingu se zaměřením na cenotvorbu? Baví Vás pravidelné vylepšování optimalizace a analýza faktorů, které ovlivňují pozice v cenových vyhledávačích? Přidejte se do našeho týmu a rozviňte svůj potenciál v oblasti online marketingu naplno.
Náplň práce: návrh a tvorba cenotvorby, akcí a výprodejů pro internetové projekty, průběžná analýza cen konkurence a realizace nutných úprav, optimalizace cenové politiky, vyhodnocování a reporting výsledků optimalizace.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti v oblasti online marketingu, časovou flexibilitu, ochotu podílet se na rozvoji a vývoji mezinárodní firmy, kreativní myšlení a zájem učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, znalost AJ výhodou, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: práci na HPP kousek od centra Olomouce, práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmě, možnost kariérního růstu, motivující platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.
První kontakt možný POUZE mailem.