Volné pracovní místo  SPECIALISTA/KA OBCHODNÍHO MÍSTA OK POINT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
  • Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního nezávislého poradenství
  • Identifikace potřeb klientů, navrhování a sestavování optimálních řešení
  • Zpracování klientské dokumentace
  • Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
  • Péče o akvizicí získané portfolio klientů
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
  • Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
  • Vynikající prodejní, akviziční a komunikační dovednosti
  • Mobilitu a časovou flexibilitu
  • Znalost bankovních produktů
  • Praxe v oboru bankovnictví výhodou
Nabízíme:
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
  • Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
  • Zodpovědnou a jedinečnou práci na plný pracovní úvazek
Kontakt:
Lucie Senohrábková
mobil: použijte odpovědní formulář
email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.6.2019