Volné pracovní místo  Specialista/ka podpory a prodeje po telefonu ve slovenském jazyce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 500–20 000 Kč / měsíc

z: 16.1.2017,a:21.2.2018.Místo výkonu práce: Ke koupališti 370/15, Odry 742 35
Požadujeme: AKTIVNÍ ZNALOST SLOVENSKÉHO JAZYKA, NEJLÉPE RODILÝ MLUVČÍ.
POZICE VHODNÁ PRO OZP, ŽENY NA MATEŘSKÉ I PRO ABSOLVENTY.
Náplň práce: pravidelná komunikace se zákazníky, aktivní oslovování nových klientů, komunikace z 90% telefonicky 10% e-mailem.
Očekáváme: Dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem a zdokonalovat se, základní znalost práce na počítači, zodpovědnost, spolehlivost, příjemný hlas, tah na branku, plnění stanovených cílů, proaktivní přístup.
Nabízíme: zdokonalíte své komunikační schopnosti, budete se pravidelně vzdělávat, možnost profesního růstu, zajímavé platové podmínky, pružná pracovní doba na hlavní pracovní poměr, možnost i zkáceného úvazku. K platu náleží i bonusová složka z prodeje.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele v pracovní dny 10-14 hod.na uvedeném telefonu, životopisy zasílejte na uvedený mail.
NENAVŠTĚVOVAT OSOBNĚ PRACOVIŠTĚ FIRMY BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY SE ZAMĚSTNAVATELEM.

Požadovaná znalost jazyků

  • Slovenština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Jiné výhody - bonusy z prodeje,vzdělávání

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.3.2018