Volné pracovní místo  Specialista/tka kvality

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory

Své strukturované životopisy v českém a cizím (AJ nebo NJ) jazyce zasílejte ve formátu PDF na použijte odpovědní formulář

Mezinárodní společnost skupiny Weppler filter Gmbh, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, patřící k významným zaměstnavatelům v Ostravském regionu a zaměstnávající přes 1 000 pracovníků, příjme do svého závodu v Ostravě Mariánských Horách Specialistu/tku kvality.

Náplň práce:
-Řízení zákaznických reklamací a požadavků
-Každodenní komunikace se zahraniční centrálou
-Zajištění optimální kvality expedovaných výrobků
-Tvorba a aktualizace interní dokumentace
-Neustálé zlepšování procesů kvality
-Používání nástrojů kvality peo interní řešení

Požadujeme:
-VŠ vzdělání nebo odpovídající praxe v oblasti kvality
-AJ nebo NJ slovem mi písmem
-Znalost norem ISO 9001
-Praxe v automotive výhodou
-Znalost MS Office
-Komunikativnost a samostatnost

Nabízíme:
-HPP u mezinárodní společnosti
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.1.2016