Volné pracovní místo  Specialista/tka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 250–32 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: výstavní 292/13, Ostrava
Kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • podpora pobočkové sítě prostřednictvím telefonické komunikace s firemními zákazníky
  • poskytování informací o společnosti a produktech
  • přinášení námětů pro vylepšení interního zákaznického systému
  • administrativní činnost spojená s chodem oddělení (cca 40% z celkové náplně práce)

Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání - možno i student/ka VŠ
  • chuť prodávat a tah na branku
  • výborné komunikační dovednosti
  • uživatelskou znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody:
  • práce v jednosměnném provozu od 7:30 do 16:00
  • volné víkendy a svátky
  • motivující prémie
  • stravenky, další benefity
  • práci na HPP
  • získání cenných zkušenosti a praxi v oblasti ekonomiky, legislativy, práva a komunikace
  • příjemné pracovní prostředí ve vlastní budově s parkovištěm, s výbornou dostupností MHD
  • možnost polovičních a zkrácených úvazků, ideální pro maminky na MD či po MD

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2018 do 31.7.2019