Volné pracovní místo  Specialisté prodeje

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Náplň práce: telefonická komunikace se zákazníky skupiny RWE, poskytování informací o produktovém portfoliu RWE, prodej produktů společnosti RWE
Práce na směny v době od 8:00 do 20:00 hod.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ, prozákaznická orientace, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, předpoklad být dobrým prodejcem, energie, nadšení a vytrvalost, samostatnost a odpovědnost
Výhody: plně hrazené vstupní školení od profesionálních špiček v oboru, fixní nástupní mzdu 15 000 Kč, variabilní složku 40% z fixu, navíc neomezené provize z prodejů, navýšení mzdy po zapracování, jasně strukturovaný systém kariérního růstu a osobního rozvoje, volné víkendy, 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna s náhradou mzdy, stravenky, po zapracování nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč/rok - sport, kultura, jazykové kurzy, cestování, životní i penzijní připojištění aj., zaměstnanecké akce, příjemné pracovní prostředí, pozice na dobu určitou 1 roku s možnosti prodloužení, pracovní poměr v kmenovém stavu nebo pod agenturou práce dle pracovních zkušeností

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017