Volné pracovní místo  Specialisté vstřikovacích forem

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 70 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Lukášova 207/10, 29301 Mladá Boleslav II.
Požadavky: praxe na pozici spojené se vstřikováním plastů, znalost specifik vstřikovacích forem a dokumentace s tím spojené, anglický jazyk na komunikativní úrovni, ochota cestovat (EU, Asie), odolnost vůči stresu
Náplň práce: objednávání a přejímka forem, komunikace s dodavateli a jejich audit, specifikace parametrů, participace při vývoji forem, zodpovědnost za náběh nových forem, testování a přejímka nových forem v zahraniční.
Nabízíme: rozsáhlou šanci profesní působnosti na zodpovědné pozici, působnost v závodě s moderním strojním zařízením, nadstandardní finanční ohodnocení, profesní vzdělávací kurzy, závodní stravování, stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na životní/penzijní pojištění. Životopis zašlete na e-mail.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017