Volné pracovní místo  Specialisté zákaznického centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SPECIALISTÉ ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
Požadujeme: ukončené SŠ/ VŠ vzdělaní, technická zdatnost, nejlépe v oboru IT, motivovaná osobnost s vysokým pracovním nasazením, umění jednat s lidmi - zákazníky, vhodné i pro absolventy, předchozí zkušenosti jsou výhodou
Náplň práce: Péče o zákazníky, komunikace se zákazníky, vyřizování dotazů a zkvalitnění poskytovaných služeb, zjišťování potřeb zákazníků a hledání optimálního řešení reklamací pro maximální spokojenost zákazníka, práce v informačním systému, vyřizování emailů, práce s online chatem, doplňující administrativa, komunikace napříč celou naší společností
Nabízíme: Zajímavá práce s možností seberealizace v rozvíjející se společnosti se zastoupením v ČR a SK, příležitost k odbornému rozvoji, motivující finanční ohodnocení, nástup ihned, případně dohodou
První kontakt: případné zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu: použijte odpovědní formulář
ov. 24.11.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.11.2016