Volné pracovní místo  Specialisti reklamací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: specialisti reklamací
Společnost BENTELER Distribution Czech Republic, přední distributor ocelových a nerezových trubek, přijme do své pobočky v Dobříši pracovníka do oddělení kvality na pozici Specialista reklamací.
Vaším úkolem bude:
  • řešení reklamací (tvorba 8D reportů)
  • příprava podkladů pro reklamace
  • kalkulace nákladů
  • vytváření reklamačních protokolů
  • správa reklamací v informačním systému SAP
Nezbytné požadavky:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • pokročilé znalosti a praxe v oblasti kvality
  • AJ na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost MS Office (MS Word, MS Excel a Power Point)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz: sk. "B"
Výhodou:
  • znalost informačního systému SAP
  • znalost základních standardů kvality dle ISO 9001 případně dle ISO/TS 16949
  • znalost ostatních nástrojů kvality (APQP, PPAP, VDA, Formel Q)
Nabízíme:
  • možnosti dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč nástupní plat.
Kontakt:::Fikar Václav Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář v pracovních dnech od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.7.2016