Volné pracovní místo  specialita IT

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

náplň práce:
  • správa databází ERP systému a dalších firemních aplikací
  • vývoj, údržba a měsíční uzávěrky skladových operací v místním ERP.
  • vývoj různých dotazů a sestav
  • vývoj resortních aplikací pro integraci/rozšíření funkcí ERP
  • ladění výkonu databáze a zabezpečení dat
  • návrh dotazů a sestav
požadujeme:
  • ukončené alespoň středoškolské vzdělání zaměřené na IT nebo odpovídající praxe - dobrá znalost databáze (MS Access, MS SQL Server 2005/2008, Sybase SQL, IBM DB2), dobrá znalost ERP systémů, základní znalost serverových operačních systémů (Windows Server 2012,2016,2019 Ubuntu Linux), výhodou (nikoliv podmínkou) - virtuální hypervizory (VMware ESX/ESXi, Microsoft Hyper-V), síťové protokoly/aplikace
  • proaktivní přístup, analytické myšlení a týmový duch
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
nabízíme:
  • práci v nadnárodní firmě s dlouholetou tradicí
  • zajímavou práci s možností realizovat navržené a opodstatněné nápady
  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda odpovídající svěřeným úkolům/odpovědnosti
  • osobní ohodnocení na čtvrtletní bázi
  • pružná pracovní doba
  • závodní dotované stravování (cena pro zaměstnance je 44,- Kč)
  • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro naše zaměstnance
  • 13. plat (při splnění Kolektivní smlouvy)
  • odměna 500 Kč za plnou formou karty FlexiPass na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění (dle odpracovaných let)
  • výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let)

Kontakt:
Lucie Řeřichová, použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář
TECNOCAP s.r.o., IČ použijte odpovědní formulář , Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 18.3.2024

Máte zájem o nabídku specialita IT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Řeřichová, HR asistentka z TECNOCAP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku specialita IT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.