Volné pracovní místo  SPECIÁLNÍ PEDAGOG

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SPECIÁLNÍ PEDAGOG
  • PP: na dobu určitou od 1. 9. 2017 - 31. 12 .2017 s možností prodloužení
  • Náplň práce: pracuje s dětmi (3 - 6 let) ohroženými sociálním vyloučením v předškolním klubu (plánování, příprava a realizace aktivit vycházejících z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání včetně zajištění chodu klubu, pořádání akcí pro rodiny s dětmi a přednášek pro rodiče), vykonává speciálně pedagogické činnosti (provádí vstupní, průběžnou a výstupní diagnostiku dětí), nabízí pedagogické poradenství (pracuje s rodiči dětí včetně zvyšování rodičovských kompetencí), aktivně vyhledává a oslovuje potencionální klienty, provádí administrativu spojenou s výkonem činnosti, podílí se na prezentaci služby i organizace a aktivně spolupracuje s návaznou sociální sítí, naplňuje standardy kvality sociálních služeb, místo výkonu práce: Hradec Králové
  • Požadujeme: min. VOŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění, aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb i SPO, zákona č. 108/2006 Sb. a zákona č. 359/1999 Sb. v platném znění, schopnost týmové i samostatné práce, dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti, bezúhonnost, počítačovou gramotnost, ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • Nabízíme: stabilní a dobré finanční ohodnocení (po zkušební době 18 000-20 000 Kč), zajímavou a různorodou práci v sociální oblasti, prostor pro seberealizaci, prohlubování a zvyšování kvalifikace, práci pod supervizí i metodickým vedením, zázemí v administrativní budově v centru, možnost pracovat v organizaci s 20letou tradicí, pružnou pracovní dobu, benefity: 25 dnů dovolené, zaměstnanecké benefity
  • Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: strukturovaný životopis s prohlášením: "Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení organizace Salinger, z.s..", motivační dopis v rozsahu A4 s osnovou: motivace pro danou pracovní pozici a práci s cílovou skupinou Centra Síťovka, proč bych měl/a získat danou pozici právě já, čím bych mohl/a přispět Centru Síťovka, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, popř. scan výpisu rejstříku trestů (ne starší, než 3 měsíce)
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Vše zasílejte na email: použijte odpovědní formulář nejpozději do 31.8.2017, kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Výtisková, tel.: použijte odpovědní formulář , předpokládaný termín výběrového řízení: 6. 9. 2017
  • Pokud nebude přihláška obsahovat výše uvedené náležitosti, nebude uchazeč přizván k výběrovému řízení. Osobní dokumenty uchazečů se bezprostředně po ukončení výběrového řízení vracejí zpět uchazečům nebo skartují. K výběrovému řízení budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017 do 31.12.2017