Volné pracovní místo  SPISOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE PODATELNY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SPISOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE PODATELNY
  • Pracoviště: Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové
  • Hlavní náplň činnosti: komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty; zajišťování skartačního řízení materiálů obsahujících utajované informace a údaje chráněné podle příslušných právních předpisů; provádění doručování a úkonů prostřednictvím datových schránek ve stanoveném rozsahu; zajišťování činnosti podatelny a výpravny; obsluha elektronické podatelny v době nepřítomnosti asistentky
  • Kvalifikační a další požadavky: střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou; dobrá znalost práce na PC; komunikativnost; samostatnost, spolehlivost, pečlivost a ochota; občanská bezúhonnost
  • Pracovní podmínky: platové zařazení - 6. platová třída, v souladu s platnými právními předpisy; plný pracovní úvazek; předpokládaný nástup od 1. září 2016; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) motivační dopis a strukturovaný životopis nejpozději do 20. 8. 2016 na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017