Volné pracovní místo  správce areálu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 500–15 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného přechodu na dobu neurčitou. Možno OZP.
Vzdělání: vyučení nebo ÚSO s maturitou. Požadavky: ŘP sk. B, práce s PC - Microsoft Office.
Náplň práce: údržba areálu včetně okolních prostor, zabezpečení revizí, provádění drobných oprav, odečty vodoměrů, plynoměrů a elektroměrů, obsluha kotelny.
Zaměstnanecké výhody: Služební byt 2 + 1 v areálu, závodní stravování, služební telefon.
Mzda 12.500-15.000,- Kč + prémie.
Kontakt v době 6-15 hod na tel. použijte odpovědní formulář - Ing. Veselý, Ph.D., e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - služební telefon
  • Ubytování - služební byt
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017 do 31.5.2018