Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Pozice:
Webmaster
Lokalita:
Olomouc
Zveřejnil:
Úřad práce Olomouc
Může se Vám hodit:
Webmaster Olomouc

Volné pracovní místo Správce e-shopu

11.10.2016
Oldřich Daňhel
Místo pracoviště
Pasteurova 935/8, Olomouc, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pasteurova č.p. 935/8a, Olomouc.
Požadavky: základy práce na PC, aktivní rybář, znalosti z oblasti rybářství podmínkou.
Náplň práce: editace a úprava www stránek, vystavování faktur, chystání balíků a zajištění jejich odeslání.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 9:00 do 17:00 hod.

Podobné nabídky práce

ASP.NET/C# Software Developer
Pracoviště: tř. Spojenců č.p. 705/4, Olomouc. Nástup možný ihned! Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Primární náplní práce uchazeče bude portování jednoho z našich produktů do ASP.NET. Od uchazeče se oček ...
Salmon Software International s.r.o. tř. Spojenců 705/4, Olomouc Plný úvazek
aktivní
Junior kodér (HTML + CSS)
Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup možný ihned. Základní znalosti HTML a CSS. Práce na kreativních projektech. Moderní zázemí. Pravidelná školení. Příjemný kolektiv. Kontakt je možný POUZE e-mailem.
LEKSYS s.r.o. Olomouc Plný úvazek
aktivní
Kodér (HTML + CSS)
Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup možný ihned. Pokročilá znalost HTML a CSS. Znalost tvorby responzivního designu. Základní znalosti Avocode a Photoshop. Práce na kreativních projektech. Moderní zázemí. Pravidelná školení. Příje ...
aktivní
Html / CSS Kodér
Pracoviště: Technologická 941/12, Olomouc. Hledáme nového kolegu, kterému není jedno, jak weby vypadají a chce přispět k tomu, aby weby vypadaly a používaly se zas o něco lépe. Zkušenosti s kódováním jsou značnou výhodou, ale nejs ...
OLC Systems s.r.o. Technologická 941/12, Olomouc Plný úvazek