Volné pracovní místo  správce e-shopu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Pod Zámkem 7, 696 15 Čejkovice. Požadujeme: reprezentativní vystupování, středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, zkušenosti a znalost ve vinařském sektoru, zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění, komunikativní osobnost s pozitivním myšlením, zodpovědnost, anglický jazyk slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v mladém a dynamickém týmu, možnosti seberealizace, osobnostní růst, zajímavé platové ohodnocení, mobilní telefon.
Náplň práce: správa internetového obchodu a prodeje na internetu, vyřizování objednávek z e-shopu, zákaznická podpora (e-mail, telefon i osobní kontakt), balení a rozesílání zboží. Kontakt na tel. použijte odpovědní formulář , na mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017