Volné pracovní místo  Správce informačních a komunikačních technologií

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 17 870–26 870 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Krajská 48/1, 412 01 Litoměřice.
Náplň práce: Správce ICT - zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, správa interních aplikací, realizace digitalizace a zveřejňování archiválií, komunikace s dodavateli technických a informačních systémů, správa intranetových a internetových stránek archivu.
Požadujeme: min. Bc. vzdělání, základní orientaci v archivnictví, problematice digitalizace a metadat, znalost Aj (středně pokročilý), řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: Průžná prac. doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, osobní příplatek.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: V případě zájmu pošlete profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář do 22.8.2016.
Bližší informace naleznete na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016