Volné pracovní místo  SPRÁVCE/-KYNĚ PRO KYBERNETICKOU BEZPEČNOST

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 870 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SPRÁVCE/-KYNĚ PRO KYBERNETICKOU BEZPEČNOST
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, předpokládaný nástup od 1. 10. 2016
  • Jako nástupní plat je uvedena nejnižší sazba, neboť ve státní správě se určování výše platu řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb. dle započitatelné praxe.
  • Náplň práce: zavedení systému řízení bezpečnosti informací dle zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, na Krajském soudu v Hradci Králové a s tím spojená
administrativní a kontrolní činnost; vytváření havarijních plánů informačních systémů; metodické řízení okresních soudů v působnosti krajského soudu v oblasti kybernetické
bezpečnosti; řešení bezpečnostních incidentů
  • Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technické (výhodou se zaměřením na IT); znalost zákona č. 181/2014 Sb. a prováděcích právních předpisů; všeobecná hardwarová a softwarová orientace v IT; znalost principů řízení bezpečnosti (ISMS) a norem řady ISO 27000; velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office 2010 a novější); základní znalost angličtiny a technických pojmů IT; trestní bezúhonnost, komunikativní schopnosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost; vysoké pracovní nasazení, flexibilita
  • Nabízíme: příspěvek na stravování
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení připojte: motivační dopis, strukturovaný životopis, neověřenou fotokopii nejvyššího dosaženého vzdělání. Lhůta pro přihlášení do výběrového řízení je stanovena do 9. 9. 2016.
Další bližší informace k nabízené pozici naleznete na použijte odpovědní formulář Králové/Personální informace

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017