Volné pracovní místo  Správce městské zeleně

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 390–34 370 Kč / měsíc

SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
na obsazení 2 míst
Správce městské zeleně
Pracovní úvazek: 40 hod./týdně, tj. úvazek 1,0
Místo výkonu práce: Plzeň
Pracovní poměr: na dobu určitou – zástup po dobu rodičovské dovolené, s možností změny na dobu neurčitou
Předpokládaný datum nástupu: 1.3.2024 nebo dle dohody
Platová třída: 10

v rozmezí 23 390 - 34 370,- Kč + pohyblivá složka platu, která může činit 25-40% ročních příjmů (osobní příplatek, odměny). Plat se řídí dle NV č. 341/2017 Sb. a záleží na dosažené praxi.

Rámcová pracovní náplň:

· komplexní zajištění údržby a správy městské zeleně na svěřeném majetku (ve smyslu zadání, kontroly a přebírání prací)

· zpracovávání pokladů pro zajištění smluv k údržbě zeleně

· kontrola předání majetku do pronájmu nebo výpůjčky a zpětného převzetí

· zpracovávání běžné dokumentace ke správě majetku, provádění administrativně technické práce,

· vyjádření k zásahům do zeleně v návaznosti na stavební zákon v platném znění

· účast na jednáních s orgány MMP (Magistrátu města Plzně), ÚMO (Úřadu městského obvodu) a organizacemi v rozsahu svého pracovního zařazení

· zajišťování agendy související se svěřeným majetkem

Kvalifikační a odborné požadavky:

· vzdělání – preferujeme VŠ obor zahradnictví, krajinářská architektura, správa zeleně, zahradní a krajinářské realizace, lesnictví, zemědělství případně SŠ obdobného zaměření s praxí v oboru

· řidičský průkaz skupiny B,

· znalost práce na PC (MS office).

Nabízíme:

· zajímavá, koncepční práce a perspektivní zaměstnání,

· motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, 5 dní indispozičního volna, výhodnější paušály na volání, 5 týdnů dovolené).

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:

1. strukturovaný životopis,

2. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování (jméno, příjmení, titul, datum narození, podpis).

Stačí tuto větu připojit na konec životopisu.

Písemné přihlášky do výběrového řízení posílejte personalistce Martině Voříškové na mail použijte odpovědní formulář

Termín výběrového řízení – ústního pohovoru: - bude upřesněn. Ústní pohovor se uskuteční v budově Správy veřejného statku města Plzně, Klatovská tř. 10, 301 00 Plzeň,

Bližší informace na telefonu č. použijte odpovědní formulář , Ing. Lucie Davídková, vedoucí Úseku městské zeleně

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Správce městské zeleně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Písemné přihlášky z Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Správce městské zeleně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.