Volné pracovní místo  Správce/kyně webu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 8 050–9 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: telefonicky 8-16 hod., emailem

Požadujeme znalost práce s PC, MS Office, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, znalost internetového prostředí.

Výhodou(nikoliv nutností) je: znalost sociálních sítí, problematiky Newlsetterů, správa PPC, SEO(optimalizace vyhledávačů), základy Html, zkušenosti s tvorbou, plněním obsahů a textů webové stránky a úchopů, analytické myšlení, znalost Google Analytics, Amazon - jakákoliv praxe.

Pracovní náplň: tvorba textů pro web, administrace úchopů, výpomoc při realizaci PPC kampaní, optimalizace webu a úchopu, tvorba Newlsetterů, RP článků, reportů, podíl na analyzách atd.
Nabízíme možnost práce v malém pohodovém kolektivu s možností dalšího profesního růstu.

Místo je výhradně jen pro osoby se zdravotním postižením.

Práce na zkrácený úvazek 25 hod/týdně.

Mzda 80,50 Kč/hod.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.3.2018