Volné pracovní místo  Správci dat

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Baví Vás angličtina a práce na počítači? Rádi nahlídnete do základů holandštiny? V tom případě čtěte dále. Mezinárodní společnost Weekamp Doors s 20tiletou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici Správce dat.
POŽADUJEME: střední školu (zaměření na strojírenství výhodou), vhodné i pro absolventy, znalost angličtiny slovem i písmem minimální úroveň B2, znalost Microsoft Excel, Word, Outlook, znalost ERP systému Microsoft Dynamics Navision nebo SAP výhodou, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, vytrvalost, orientace na detail, schopnost pracovat v týmu
NÁPLŇ PRÁCE: implementace nových dat a jejich sdílení s interními i externími stranami, sledování a zlepšování kvality stávajících dat, optimalizace pracovních procesů na základě obdržených požadavků, spolupráce na projektech, každodenní emailová komunikace v angličtině

NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity (13. mzda, 2 000 Kč měsíčně BONUS, plně hrazené obědy, příspěvek na dopravu, poukázky na masáže, poukázky do drogerie, právní poradenství, akce, večírky, jazykové kurzy, aj.), přátelské prostředí, podpora při zaškolování

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a přijďte na osobní pohovor, kde si vzájemně sdělíme vše, co nás zajímá.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky 8:00 - 16:00 paní Ing. Dominika Baklíková, tel.: použijte odpovědní formulář , popř. email: použijte odpovědní formulář nebo i osobně v sídle firmy, denně 8:00 - 15:00 hod.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - poukázky na masáže, poukázky do drogerie, právní poradenství, akce, večírky, jaz

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 31.3.2025