Volné pracovní místo  Správci informačních a komunikačních technologií

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 050–26 980 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Lípy č.p. použijte odpovědní formulář Kosmonosy

Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář (7-14 hod.) nebo emailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce: Údržba a instalace PC, instalace a správa aplikací, základní správa sítí, běžná činnost IT administrátora.
Požadujeme: Dobrou znalost správy MS WINDOWS 7, schopnost komunikace s uživateli, schopnost identifikovat IT problém, schopnost samostatně se učit a hledat řešení.
Nabízíme: Osobní přístup, individuální firemní benefity, platové ohodnocení dle tarifních platových tabulek.
Podrobnější informace poskytne vedoucí oddělení IT: Ing. Michaela Šelbická, kontakt: použijte odpovědní formulář telefon: použijte odpovědní formulář v době od 7.00 do 14.00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017