Volné pracovní místo  STAVBYVEDOUCÍ - MISTR-VÝSTAVBA INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
-organizace práce na stavbě (převážně vodohospodářské stavby);
-objednávky materiálu a koordinace subdodavatelů; -vedení stavebního deníku a další potřebné dokumentace;
-komunikace se zákazníkem a kontrola plnění zakázky;
Místo výkonu práce: celá ČR
organizace práce na stavbě (převážně vodohospodářské stavby); objednávky materiálu a koordinace subdodavatelů; vedení stavebního deníku a další potřebné dokumentace; komunikace se zákazníkem a kontrola plnění zakázky;
Požadavky:
-praxe v oboru min.3 roky;
  • dobrá znalost práce na PC (word, excel, outlook atd.); -orientace v oblasti vodohospodářských staveb a pozemních staveb (plány a rozpočty);
-organizační a řídící schopnosti; ŘP sk. B,
-ochota cestovat;
-spolehlivost, samostatnost, loajálnost, smysl pro povinnost, serióznost k zákazníkům a kolegům;
-časová flexibilita; zodpovědnost, logistické schopnosti a zkušenosti;
Nabízíme - PP na dobu neurčitou, k dispozici auto, PC, telefon, ke mzdě prémie

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 4.5.2022