Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí pro železniční stavby

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • VŠ stavebního zaměření - obor dopravní stavby - železniční stavitelství
  • alespoň 3 roky praxe v oboru železniční stavitelství (výstavba, opravy, modernizace železničních tratí)
  • autorizaci v oboru výhodou
  • odborná zkouška F-01 nebo F-02
  • znalost práce s PC (MS Word, MS Excel)
  • řidičský průkaz skupiny "B"
  • znalost cen materiálů a prací v oboru
  • organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
  • výhodné mzdové podmínky
  • motivační odměny v závislosti na dosažených výsledcích
  • stravné v maximální výši
  • po odpracování kalendářního roku 5 týdnů dovolené
  • služební automobil k osobnímu užívání
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu povolání
  • možnost regenerace ve firemním rekreačním zařízení
  • firemní akce a programy pro sport a regeneraci

Náplň práce:
  • řízení stavby dle SOD, příslušných norem a vnitrofiremních předpisů
  • řízení stavby dle předpisů ISO (9001, 14001, 18001)
  • zpracovávat dokumentaci staveb
  • připravovat přejímací řízení
  • jednání s investorem
  • řízení vlastních kapacit a subdodavatelů
  • podíl na přípravě nabídek

Místo pracoviště dle zakázek, převážně na Moravě.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017