Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hledáme:
V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Stavbyvedoucí
Popis pozice:
Řízení svěřené stavby, řízení pracovní skupiny řemeslníků
Odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně
Koordinace subdodavatelů a činnosti pracovních čet
Kontrola dodávek materiálů a prováděné práce
Odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO
Požadujeme:
SŠ, VŠ ve stavebním oboru
Samostatnost, odpovědnost a flexibilita
Schopnost řídit pracovní kolektiv
Ochota cestovat na stavby mimo okres po celém území ČR
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme:
Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení, bonusy
Možnost profesního růstu a seberealizace
Služební vůz, notebook, mobilní telefon
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.6.2016