Volné pracovní místo  Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Zajištění investorsko-inženýrské činnosti
Příprava stavby, rekonstrukce; zajišťování přípravné a prováděcí dokumentace stavby;
Výběr dodavatele díla ve spolupráci s duchovními správci místních farností (dle zákona o veřejných zakázkách);
Dohled na opravy budov, adaptace částí budov;
Příprava podkladů, vedení správního řízení, jednání se správními orgány; vypracování smluv dle odsouhlasených vzorů; kontrola kvality;
Vyhledávání a zajišťování finančních prostředků z dotací a fondů vč. jejich vyúčtování.

Odborné a kvalifikační požadavky:
SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření (podmínkou) a praxe v oboru min. 3 roky;
Zájem doplnit si v průběhu pracovního poměru zkoušky k Autorizaci - oprávnění provádět technický dozor stavebníka dle zákona 360/1992 Sb.;
Schopnost a zájem vykonávat i administrativní práce;
Vlastní automobil a řidičský průkaz skupiny B.

Osobní předpoklady:
Dobré komunikační schopnosti;
Zodpovědnost a spolehlivost;
Aktivní orientace v církevním prostředí výhodou;
Podmínkou uzavření pracovního poměru je nevykonávání shodné pracovní činnosti jako OSVČ.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - Týden dovolené navíc
  • Jiné výhody - Vážíme si rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025