Volné pracovní místo  Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 36 000–42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Zajištění investorsko-inženýrské činnosti
  • příprava stavby, rekonstrukce; zajišťování přípravné a prováděcí dokumentace stavby
  • výběr dodavatele díla ve spolupráci s duchovními správci místních farností (dle zákona o veřejných zakázkách)
  • Dohled na opravy budov, adaptace částí budov
  • příprava podkladů, vedení správního řízení, jednání se správními orgány
vypracování smluv dle odsouhlasených vzorů; kontrola kvality
  • Vyhledávání a zajišťování finančních prostředků z dotací a fondů vč. jejich vyúčtování

Odborné a kvalifikační požadavky:
  • SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření (podmínkou) a praxe v oboru min. 3 roky
  • Autorizace - oprávnění provádět technický dozor stavebníka dle zákona 360/1992 Sb. (nebo zájem si zkoušky u ČKAIT doplnit - podmínka pro prodloužení pracovního poměru).
  • Schopnost a zájem vykonávat i administrativní práce
  • Vlastní automobil a řidičský průkaz skupiny B.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity

  • Dovolená navíc - Týden dovolené navíc.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Taťána Blažková z Biskupství královéhradecké

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.