Volné pracovní místo  STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA DIVIZE MONOLITY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA DIVIZE MONOLITY
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: ČR
  • Náplň práce: účast na realizaci stavebních zakázek v rámci celé ČR; koordinace prací subdodavatelů; dohled nad chodem zakázky (denní účast); zajišťování dodržování BOZP, harmonogramu prací, technických norem, termínů apod.
  • Požadujeme: střední odborné, výhodou stavební obor; praxe ve stavebnictví min. 3 roky, monolitické konstrukce výhodou; orientace v projektové dokumentaci výhodou; uživatelská znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel); výhodu znalost čtení v AutoCAD; schopnost samostatného řešení problémů, analytické a logické myšlení; organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, trpělivost a důslednost; aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost; časová flexibilita; řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016