Volné pracovní místo Stavební technik - Jižní Čechy

16.8.2016
MAPEI, spol. s r.o.
MAPEI, spol. s r.o. - Jižní Čechy, MAPEI, spol. s r.o. - Jižní Čechy, …
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň:
Podpora prodeje v regionu Jižní Čechy:

  • poskytování technického servisu zákazníkům (provádění informativních měření fyzikálních parametrů konstrukce, doporučení vhodné technologie řešení, zaškolení zpracovatelů a fyzické předvádění aplikace materiálů přímo na místě realizace)
  • předvádění aplikací na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou pro zákazníky i na interních školeních
  • příprava ukázkových vzorků aplikací systémových řešení
  • zpracovávání podkladů pro nabídky řešení
  • 80% pracovní doby manuální práce, 20% administrativa

Požadujeme:

  • orientaci v produktech stavební chemie a stavebnictví
  • manuální zručnost a praktickou zkušenost s aplikací stavebních materiálů
  • orientaci na zákazníka a obchodně marketingové myšlení výhodou
  • ŘP sk. B nezbytný, E výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu po regionu, v případě potřeby po celé ČR
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Outlook, IE)
  • nástup dle dohody
  • preferujeme kandidáty s min.4-letou praxí na obdobné pozici technika, stavbyvedoucí­ho, mistra

Benefity

  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B
  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozidel s přívěsem – skupina E – výhodou