Volné pracovní místo  Stavební technik přípravy a realizace investic a engineeringu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Křenova č.p. 438/3, Veleslavín,162 00 Praha 616
kontakt: Kmošek Petr Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Jsme stabilní a silná pražská stavební společnost, která provádí stavební zakázky ve vysoké kvalitě s velkým důrazem na detaily. Do svého týmu aktuálně hledáme vhodného kandidáta/ky na pozici:

Stavební technik přípravy a realizace investic a engineeringu Praha

Náplň práce:
  • příprava staveb
  • drobná administrativa

Požadujeme:
  • prokazatelná praxe v přípravě staveb
  • min SŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • smysl pro detail a pečlivost
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:
  • nástup ihned nebo dohodou
  • zázemí stabilní společnosti na trhu
  • zajímavou různorodou práci
  • práci v přátelském kolektivu
  • férový přístup
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební telefon a PC

V případě zájmu pošlete svůj životopis s fotografií na e-mail: použijte odpovědní formulář
Kontakt: Mgr. Petr Kmošek, personalista, použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016