Volné pracovní místo  STOCK COORDINATOR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456, 438 01 Žatec
Náplň práce:
Pozitivně ovlivňuje ziskovost v oblasti zákaznických služeb, kontroly zásob a nákladů,Připravuje materiál pro zakázkovou výrobu,Udržuje odpovídající úroveň zásob
Chrání majetek společnosti tím, že dodržuje všechny předepsané postupy,Má schopnost číst a analyzovat zadávací dokumenty pro výrobu,Připravuje zboží pro prodejní plochu, označuje jej, Udržuje pracovní plochu z hlediska bezpečnosti práce
Požadujeme:
SŠ vzdělání,IT a matematické dovednosti,Schopnost pracovat v týmu,Schopnost učit se, interpretovat, aplikovat celou řadu pokynů a postupů v písemné, verbální nebo schematické formě,Pečlivost a organizační schopnosti,Vhodné pro absolventy
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání, Fixní mzdu s variabilní složkou
Odměny,Proškolení, Nápoje na pracovišti zdarma
Čisté pracovní prostředí,Možnost profesního růstu
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. použijte odpovědní formulář , nebo email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.5.2016