Volné pracovní místo STOLAŘ

6.12.2016
UNIS COOL, s.r.o.
Místo pracoviště
Na Baštici 201, Staré Město, 739 01, Staré Město
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

A poslat email /12/2016
1 – 2směnný provoz
Požadujeme :

  • vyučení v oboru
  • praxi min. 1 rok
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, zručnost
  • aktivní přístup k práci, flexibilita, ochota

Nabízíme :

  • práci ve stabilní, úspěšné a rychle se rozvíjející firmě
  • odpovídající platové ohodnocení + prémie
  • nástup možný ihned
  • po zapracování možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Kontakt – telefonicky, e-mailem

Podobné nabídky práce

STOLAŘ
A16 22/6/2017 praxe v oboru výhodou, doprava firemním autem z FM zajištěna Kontakt - telefonicky, e-mailem.
Stolařství IDEÁL Šebesta s. r. o. 410, Raškovice Plný úvazek
týden
PRACOVNÍK TRUHLÁŘSKÉ A STOLAŘSKÉ VÝROBY
A<!--poslatEmail-->/6/2017 vyučený, i abs.; montážní práce mimo firmu, ŘP sk. B výhodou Kontakt - e-mailem, telefonicky (PO-PÁ 7-15 hod.)
Z.K. INTERIÉRY s.r.o. 68, Pazderna Plný úvazek
týden
TESAŘI - TRUHLÁŘI
C04 Náplň práce: výroba a montáž dřevěných konstrukcí dřevostaveb, krovů, pergol. Požadavky: dobré pracovní nasazení, zručnost, flexibilitu, schopnost učit se novým věcem, vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk.B - výhodou. Konta ...
MODULAR SYSTEM s.r.o. 839, Čeladná Plný úvazek
týden
STOLAŘ
C<!--poslatEmail-->/6/2017 i abs. Osobní schůzka možná - po předchozí e-mailové domluvě.
GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o. 35, Frýdlant nad Ostravicí Plný úvazek
aktivní
TESAŘ (CIZ)
A02 (CIZ) 7/6/2017 Požadujeme: praxi min. 2 roky; řidičský průkaz sk. B podmínkou. Výhody: příplatky za práci přesčas (So- 50%, Ne - 100%, státní svátky - 100%) Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Možnos ...
Fachstav, s.r.o. Družstevní 844, Frýdek-Místek Plný úvazek
aktivní
STAVEBNÍ TESAŘ
Práce v okolí Třince. Pouze ranní směny. Předem volat na tel. č.: <!--poslatEmail-->a domluvit si schůzku.
Morcinek, s.r.o. Poštovní 171, Třinec Plný úvazek