Volné pracovní místo  Strategický nákupčí - junior/senior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
Vedení nových projektů ve spolupráci s mateřskou společností v Holandsku
Vypracování zpráv pro manažera logistiky
Práce na inovativních projektech
Vyhledání nových dodavatelů a technologií
Vyhledání úspor, vyjednávání s dodavateli
Řízení převodu výroby
Provádění auditů (interních / externích) ze strany oddělení logistiky
Zpracování, aktualizace a evidence dodavatelských smluv
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ vzdělání
Praxe na podobné pozici min. 2 roky velkou výhodou
Pokročilá znalost anglického jazyka v mluvené i psané podobě - podmínka!
Dobré komunikační, vyjednávací a analytické schopnosti
Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Flexibilita, přesnost, stresu odolnost, týmový duch, pozitivní osobnost
Ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí - služební cesty každý týden
NABÍZÍME:
dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, bonusy na Vánoce / dovolenou, zaměstnanecké akce, občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, flexi pasy, jazykové kurzy, školení, možnost kariérního růstu, práce v dynamické a rozvíjející se holandské společnosti - možnost navštívit centrálu v NL, pracovní doba 7:00 - 15:30
Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016